MAGNESY Jest 20 produktów.

na stronę
 • 20,00 zł
  0 No reviews

  Dekoracyjny magnes neodymowy z kryształem Tanzanite ma oprawę platerowaną prawdziwym złotem inkrustowaną kryształem bohemskim o niepowtarzalnym odcieniu jasnego fioletu. Środek kryje silny neodymowy magnes. Zarówno kupowanie prezentów, takich jak ten niezywkły magnes, jak i ich otrzymywanie to wielka radość.

 • 20,00 zł
  0 No reviews

  Zbliżają się święta, lecz jeszcze nie wybraleś prezentu? Kup nasz magnes neodymowy Topaz. Silny magnes neodymowy, w oprawie platerowanej złotem, a z góry inkrustowany wykwintnym krysztalem bohemskim w złotym kolorze, olśni grą kolorów na cięciach krysztalu i przyjemnym blaskiem złota!

 • 20,00 zł
  0 No reviews

  Magnes z kryształem Blue Zircon – jest małym dziełem sztuki, które doda twojemu mieszkaniu niepowtarzalnego piękna. Jego podstawą jest silny magnes neodymowy, ozdobiony kryształem bohemskim w spokojnym kolorze lazurowym. Świat magnesów nie byłby kompletny bez tej oryginalnej błyskotki.

 • 20,00 zł
  0 No reviews

  Magnes neodymowy Light Peach to specjalny upominek. Udekorowany pięknym, czystym kryształem o przyjemnej broskwiniowej barwie. Platerowana złotem oprawa, kryjąca w sobie silny neodymowy magnes, sprawia, że wygląda on niczym królewski klejnot.

 • 20,00 zł
  0 No reviews

  Masz okazję? My mamy prezent! Magnes neodymowy z kryształem Hyacinth to bardzo efektowny i niepowtarzalny przedmiot. Mieniący się blaskiem złota i jasnej czerwieni. Nie odmawiaj sobie tego małego kaprysu, kup nasz dekoracyjny magnes a będzie cieszył oczy każdego dnia!

 • 20,00 zł
  0 No reviews

  Neodymowy magnes Fuchsia jest idealnym pomysłem na prezent, zarówno w gronie rodzinnym, jak dla współpracowników. Platerowana złotem oprawa, którą wieńczy połyskujący bohemski kryształ, skrywa w sobie silny neodymowy magnes o uniwersalnym zastosowaniu.

 • 20,00 zł
  0 No reviews

  Idealnym prezentem lub elementem dekoracji wnętrza stanie się nasz magnes neodymowy Light Ametyst. Wyróżnij się w tłumie z naszymi pięknymi magnesami, platerowanymi złotem i inkrustowanymi pięknymi kryształami. Silny magnes neodymowy utrzyma je na każdej metalowej powierzchni. 

 • 20,00 zł
  0 No reviews

  Magnes z kryształem Light Rose – to uosobienie subtelnego piękna. Delikatny blask różowego kryształu przyciąga spojrzenia a oprawa platerowana złotem, podkreśla elegancję wyrobu. Ten magnes to idealny prezent dla zakochanych i osób o romantycznym usposobieniu.

 • 20,00 zł
  0 No reviews

  Magnes neodymowy Peridot - jest idealnym prezentem zarówno dla pięknej kobiety jak i prawdziwego mężczyzny. Oprawa, wykonana z mosiądzu platerowanego złotem, kryje w sobie silny magnes neodymowy a bohemski kryształ mieni się łagodnym, zielonym blaskiem. Spraw sobie niezwykły upominek - piękny kryształ z magnesem neodymowym.

 • 20,00 zł
  0 No reviews

  Neodymowy magnes Agua Bohemica jest inkrustowany olśniewająco pięknym kryształem w kolorze lazurowym. Wyrób idealnie łaczy błekitny blask kryształu i złoto, którym jest platerowana oprawa. Nie można się oprzeć temu połączeniu, trzeba go kupić! Magnes neodymowy jest bardzo silny, więc długo będzie Ci służył.

 • 20,00 zł
  0 No reviews

  Zachwycający neodymowy magnes Emerald jest ozdobiony kryształem bohemskim, który do lśni tym samym blaskiem, co najprawdziwszy szmaragd. Oprawa, wykonana z mosiądzu platerowanego złotem, kryje w sobie silny magnes neodymowy. Spraw sobie niezywkły upominek - piękny kryształ z magnesem neodymowym.

 • 20,00 zł
  0 No reviews

  Magnez z kryształem Sapphire składa się z silnego magnesu neodymowego, który jest jego podstawą i utrzymuje go na różnych powierzchniach, tkaninach, naczyniach, oprawy platerowanej złotem oraz boheńskiego kryształu w kolorze błekitnym. 

Pokazuje 1 - 12 z 20 elementów
Do góry