Pumeks Dark Grey Vulcan Stone rozmiar S

 • Share this item

5,60 zł brutto

  Koszty Dostawy

  Przewoźnik Cena
  Paczka w Ruchu
  od 2-5 dni
  7,50 zł

  * Przy zakupach ponad 400,00 zł darmowa dostawa!

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Pumeks Dark Grey Vulcan Stone rozmiar S

  Pumeks Dark Grey Vulcan Stone rozmiar S

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Drukuj

opis produktu

Pumeks firmy POLYDROS (Hiszpania) wykonany jest ze 100% szkła piankowego (cellular glass) – nowoczesnego i ekologicznego materiału, nieszkodliwego dla zdrowia i całkowicie hipoalergicznego.

Pumeks jest bardzo lekki i nie ma zapachu. Ma właściwości aseptyczne, bakterie, grzyby i inne mikroorganizmy nie rozmnażają się w jego porach i na powierzchni, eliminując w ten sposób możliwość infekcji skóry. Pumeks był testowany w laboratoriach zatwierdzonych przez Ministerstwo Zdrowia i Spraw Konsumenckich Hiszpanii. W wyniku testów dermatologicznych pumeks jest klasyfikowany jako hipoalergiczny, nie podrażnia skóry.

Pumeks Vulсan wygląda absolutnie identycznie jak naturalny pumeks, ma dużą porowatą jednorodną strukturę, naturalne kolory i zaokrąglone krawędzie.

Pumeks Vulcan ma otwarte pory, co pozwala bez specjalnego wysiłku, dokładnie i skutecznie usunąć zrogowaciały naskórek, odciski, usunąć modzele na dłoniach i stopach, przywrócić skórze naturalny wygląd i miękkość. Pumeks ma zgrabne kształty, dobrze leżące w dłoni. Dużym plusem jest jego odpowiednia wielkość, dzięki czemu dobrze się nim operuje.  Dobrze spełnia swoje zadanie, nie jest zbyt mocny i ostry, dzięki czemu nie pokiereszujemy sobie nim stóp, jest idealny. Pumeks ładnie usuwa martwy, zrogowaciały naskórek a po dłuższym stosowaniu (z odpowiednimi kosmetykami) pomoże nam usunąć irytujące zgrubienia. Produkt jest dostępny w 2 kolorach i rozmiarach.

Zalety:

nie rozwijają się w nim bakterie, dzięki czemu jest higieniczny,

w połączeniu z wodą usuwa nawet najgłębiej zakorzeniony brud, plamy z nikotyny, atramentu,

pumeks nie wchodzi w reakcje z środkami stosowanymi do pielęgnacji ciała,

pumeks nie kruszy się, jest niezwykle trwały, skutecznie usuwa zrogowaciały naskórek, wygładza szorstkie miejsca na skórze i poprawia ukrwienie

jest lekki i ładnie mieści się w dłoni,

nasączony perfumami wypełnia zapachem szafę.

Wariant kolorystyczny:

- Dark Grey

Rozmiar:

S-size: 84х44х32 mm

Skład: 100% szkło piankowe (cellular glass).

Każda sztuka posiada w indywidualne opakowanie.

Zalecenia dotyczące użytkowania:

Można go używać na sucho lub na mokro. Po użyciu wypłukać pumeks pod bieżącą wodą. Raz w miesiącu należy pumeks pozostawić na całą noc w pojemniku z osoloną wodą. W tym czasie pumeks oczyszcza się z obumarłego naskórka

Recenzja

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Pumeks Dark Grey Vulcan Stone rozmiar S

Pumeks Dark Grey Vulcan Stone rozmiar S

Podobne produkty

Do góry